תפריט

סורגים

סורגים לחלונות בקריות / בחיפה

בכל בית בישראל קיימים חלונות, החלונות נועדו להכניס הביתה אור ואוויר צח. החלונות הם מרכיב אסתטי עיקרי בכל בית, ישנם אנשים הנרתעים מפני התקנת סורגים לחלון בשל החשש שהסורגים יגרמו לתחושת סוגר אבל כיום ניתן לבחור מבין מגוון רחב של עיצוב סורגים לחלונות אשר רק יוסיפו לעיצוב ותחושת הביטחון בכל חלון, בשל החשיבות הגבוהה של הסורגים לחלון ההמלצה שלנו היא חד משמעית ומומלצת לכל בית רצוי ואף מומלץ להתקין סורגים לחלונות. במסגריית ניצוץ קיימת בחירה מרובה של סורגים לחלון שמטרתם לאבטח את הנכס ולעשות זאת בצורה הנראית לעין שלא רק שלא תפריע אלא תוסיף ותשתלב בעיצוב הנכס, כך שתתקיים זרימה נעימה בין המבנה ובין הצורך להגן עליו מפני פולשים לא רצויים מבחוץ.

למה צריך סורגים?

  • סורגי בטיחות יכולים למנוע מקרי אסון, כאשר הם מותקנים בחדרי ילדים, מגיל צעיר הילדים עלולים בקלות לטפס לעבר החלון ולמעוד.
  • סורגים לחלונות יכולים למנוע אסון כזה, ובנוסף רווחים מדודים ביניהם יעזרו למנוע מקרים כאלו.
    • העומס בו צריכים לעמוד הסורגים מינימום 70 ק”ג.
    • המרחק בין שני מוטות סמוכים אינו קטן מ 3 ס”מ וזאת בכדי שיד של ילד או אדם לא תיתפס בסורגים.
    • המרחק בין שני מוטות סמוכים בסורגים אינו יעלה על 10 ס”מ וזאת בכדי שראש של ילד לא יוכל לעבור דרכו.
  • סורגים עמידים שמחזיקים מעמד כנגד פריצה יכולים למנוע כניסה קלה לכל בית.

סורגים הם אמצעי הרתעה ממדרגה ראשונה, גורם חוץ הרואה בית עם סורגים בדרך כלל יוותר על ניסיון הפריצה.

חשוב במיוחד להתקין סורגים לא רק בחדרי הילדים, וזאת במיוחד כאשר מדובר בקומת קרקע או בקומות נמוכות. גם בקומות עליונות מומלץ להתקין סורגים למניעת כניסה מהגג.

מסגריית ניצוץ מומחים בתחום הסורגים המעוצבים בשלל דוגמאות ורעיונות מקוריים. אנו עוסקים ב עבודות מתכת שונות ומקפידים לעבוד עם החומרים הטובים ביותר תוך כדי הקפדה על כל התקנים המקובלים. כיום החומרים הרבה יותר עמידים ומחזיקים שנים רבות.

מסגריית ניצוץ

אנו במסגריית ניצוץ נדאג לייצר עבורכם סורגים לחלון איכותיים ועמידים לאורך שנים רבות בנוסף אנו דואגים להתקנה איכותית וחזקה בבית או במשרד. מבין בחירה של מגוון ענק של דגמים נדאג לייצר את המוצר הטוב ביותר עבורכם הכולל לליווי מלא לאורך כל הדרך החל מתכנון ועד לגמר העבודה, בכדי שתוכלו ליהנות מהבחירה המתאימה בדיוק לטעם האישי שלכם.

מחפשים סורגים איכותיים ועמידים בחיפה או בקריות? רוצים לעצב את הבית, החצר או הגינה בצורה היפה ביותר? צרו קשר עכשיו לקבלת השירות המקצועי של מסגריית ניצוץ!

מחיר סורגים לחלון

חייגו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 054-202-7038

או

השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי