תפריט

מדרגות

מדרגות בקריות / בחיפה

גם במידה ומדרגות הבטון מרגישות כמו ברירת מחדל בכל בית בישראל, בשנים האחרונות קיימת מגמת עלייה בביקוש של מדרגות הברזל המוסיפות לעיצוב ובטיחות הנכס, והסיבה לכך היא האפשריות השונות הקיימות כיום לעיצוב המדרגות, ניתן לעצב אותן כמעת בכל צורה או גודל ולהתאים את הגובה של כל מדרגה עבור כל צורך אפשרי בהם.

בנוסף ניתן לייצר נגישות לנכים, ייצור מותאם של מדרגות ונגישות יכולים לחסוך הרבה כסף ולנצל בצורה הנכונה את האזור שלך.

מדרגות חוץ כי צריך להגיע לכל מקום

ניתן לחשוב שהמדרגות ברוב המקרים נמצאים בפנים המבנה או הבית, אך ניתן להשתמש במדרגות גם מחוץ לבית. בשנים האחרונות מגיעות יותר ויותר בקשות מאנשים הרוצים להתקין את המדרגות שלהם גם מחוץ למבנה או הבית עבור מטרות שימוש שונות.

בהזמנת מדרגות הברזל תוכלו להיות יצירתיים יותר מהבחירה המשעממת של המדרגות בטון הרגילות, בייצור המדרגות הברזל משתמש כחומר גלם החיוני ביותר עבור המדרגות, השימוש בברזל משמש כתחליף ליציקת הבטון הרגילה ונותן את האפשרות ליצור ולשלב עיצובים שונים, באמצעות הברזל מייצרים דגמים וסוגים שונים של מדרגות בכל גודל או צורה המתאימה, ישנם דגמים בהם הברזל משמש את המדרגות כתשתית לעץ.

מסגריית ניצוץ

אנו במסגריית ניצוץ נדאג לייצר עבורכם מדרגות ברזל איכותיות ועמידות לאורך שנים רבות בנוסף אנו דואגים להתקנה איכותית וחזקה בחצר הבית, בגינה או במשרד. מבין בחירה של מגוון ענק של דגמים נדאג לייצר את המוצר הטוב ביותר עבורכם הכולל לליווי מלא לאורך כל הדרך החל מתכנון ועד לגמר העבודה, בכדי שתוכלו ליהנות מהבחירה המתאימה בדיוק לטעם האישי שלכם.

מחפשים מדרגות איכותיות ועמידות בחיפה או בקריות? רוצים לעצב את הבית, החצר או הגינה בצורה היפה ביותר? צרו קשר עכשיו לקבלת השירות המקצועי של מסגריית ניצוץ!

מחיר מדרגות ברזל

חייגו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 054-202-7038

או

השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי