תפריט

גדרות

גדרות בקריות / בחיפה

יותר ויותר אנשים משקיעים בעיצוב ותכנון הגדרות לבית, כיום רוב הבתים הפרטיים בישראל זקוקים לגדר בין אם מדובר בגדר סביב חצר הבית וסביב הגינה או גדר שמטרתה להרתיע פולשים זרים מכניסה לאזור הפרטי. גדר יכולה להגיע בשילוב שער כניסה בעיצוב תואם בהתאם למיקום והצרכים.

איך הגדר יכולה לשמש אותנו?

ישנה בחירה מרובה בין סוגי ועיצוב הגדרות שמטרתם לאבטח את הנכס ולעשות את זה בצורה הטובה ביותר בין אם מדובר באבטחת הנכס ובין אם מדובר בעיצוב הגדר שתשתלב בעיצוב הנכס כך שתהיה זרימה נעימה בין המבנה לבין הצורך להגן עליו מפני פולשים לא רצויים מבחוץ.

גדר יכולה לסייע לנו להפריד בין אזורים שונים בבית בין אם זה בחצר או גדר לגינה תאפשר לנו לחלק את השטח בצורה נוחה וקלה יותר.

קיימת גדר אטומה שלא ניתן לראות דרכה וקיימת גדר עם חריצים אשר ניתן לראות דרכה מה שהופך אותה ליפה יותר בהתאמה למקום המתאים עבורה.

ניתן לבחור בין מספר רחב של סוגי גדרות, הבחירה נעשית בהתאמה למיקומם. אם הגדר נמצאת באזור אחורי או פנימי של הבית ניתן לעשותו מעוצב הכולל חריצים הנותנים את האפשרות לראות דרך הגדר, באזורים בהם אנו רוצים את הפרטיות שלנו רצוי לעשות את הגדר אטומה.

מסגריית ניצוץ מומחים בתחום הגדרות המעוצבות בשלל דוגמאות ורעיונות מקוריים. אנו עוסקים ב עבודות ברזל שונות ומקפידים לעבוד עם החומרים הטובים ביותר תוך כדי הקפדה על כל התקנים המקובלים. כיום החומרים הרבה יותר עמידים ומחזיקים שנים רבות.

גדר מעוצבת בשילוב חומרי גלם נוספים

כיום ניתנת לנו האפשרות לשלב חומרים רבים ניתן לשלב בייצור הגדר כל מיני סוגי חומרים כמו: פלדה, זכוכית ואפילו עץ. שילוב של חומרים אלו יוצרים עוד אפשרויות ליצירת גדר מעוצבת וייחודית

למה צריך גדר?

  • פרטיות ובטחון, אנו מציעים גדרות ברזל מכל הסוגים, כך שתוכלו לשמור על הפרטיות שלכם ולבחור בדיוק את הגדר שתתאים ביותר עבורכם.
  • הגדר היא אמצעי חשוב הנותנת תחושת ביטחון והגנה המרתיעים פולשים זרים מבחוץ.
  • עיצוב והוספת יוקרה עבור הנכס, גדר מותאמת ומעוצבת תתרום המון למראה הבית ותגרום להתרשמות ממבט ראשון עבור כל האורחים בביתכם או במשרד.
  • עמיד ויציב לאורך שנים, שערי הברזל מצופים בחומרי אל חלד המבטיחים שהשער שלכם ישמר לתקופה של שנים רבות.

מסגריית ניצוץ

אנו במסגריית ניצוץ נדאג לייצר עבורכם גדר איכותית ועמידה לאורך שנים רבות בנוסף אנו דואגים להתקנה איכותית וחזקה בחצר הבית, בגינה או במשרד. מבין בחירה של מגוון ענק של דגמים נדאג לייצר את המוצר הטוב ביותר עבורכם הכולל לליווי מלא לאורך כל הדרך החל מתכנון ועד לגמר העבודה, בכדי שתוכלו ליהנות מהבחירה המתאימה בדיוק לטעם האישי שלכם.

מחפשים גדר איכותית ועמידה בחיפה או בקריות? רוצים לעצב את הבית, החצר או הגינה בצורה היפה ביותר? צרו קשר עכשיו לקבלת השירות המקצועי של מסגריית ניצוץ!

מחיר גדר מברזל

חייגו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 054-202-7038

או

השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי